Po osobní návštěvě v naší autoškole, podání přihlášky a lékařského potvrzení. Ke všem studentům přistupujeme individuálně.

Každý musí vyplnit přihlášku a zajít si ke svému lékaři pro potvrzení. Potřebné dokumenty jsou k dispozici na našich webových stránkách, k tisku, nebo osobně v autoškole.

Délku kurzu si může určit každý sám. Od nástupu kurz platí 18 měsíců.

Jak už jsem uvedla délku kurzu si určí každý sám, ale minimálně však 2 měsíce. Přejeme si, aby každý student byl dobře připraven do silničního provozu, protože každý jsme jiný.

Závěrečné zkoušky se odehrávají na Magistrátu v Děčíně 1, kde je učebna vybavena počítači, papírová forma testu již neexistuje. Po úspěšném zvládnutí testu, minimum 43 bodů a maximum 50 bodů, frekventant pokračuje na závěrečné jízdy. Zkoušky každý může opakovat minimálně každý 5 pracovní den a to po dobu 6 měsíců, potom celý výcvik propadá.

Od úspěšné zkoušky a podání žádosti o vystavení ŘP asi dva týdny a do té doby Frekventant nesmí usednout za volant.

Od prvních neúspěšných zkoušek běží doba 6 měsíců. První zkoušky stojí 700,- platba magistrátu. Opakování testů 100,- a jízdy 400,- a autoškola účtuje 200,- za zapůjčení vozidla. První zkoušky jsou zahrnuty v kurzovném autoškoly.

V autoškole první zkouška je zahrnuta v kurzovném a opakovácí se platí jízda 200,- za zapůjčení vozidla.

Ano cena kurzu se odvíjí od ceny energiíí a benzínu, součastná je 8.100,- a splátky probíhají po vzájemné ústní dohodě do zkoušek musí být platba ukončena.