Vítám Vás a dovolte, abych Vás seznámila s historií Autoškoly Atlantik. Jmenuji se Irena Kerberová a jsem majitelkou této autoškoly od roku 2001, i když vznikla daleko dřív. Vznik se datuje v roce 1990 jako ZO AVZO (výdělečná činnost autoškola); v tu dobu jsem dostala nabídku tuto autoškolu řídit. Začínalo se, jak se říká " od nuly" - učební pomůcky, výukové programy nebyly. Uplatnila jsem moji praxi, nastupovala jsem v roce 1980 jako učitelka v autoškole Svazarmu v Hudečkově ulici, kde sídlím do dnes. 
Myslím si, že se řadím mezi šťastné lidi, kteří mohou říci, že práce je současně celoživotním koníčkem. Postupně jsem si okolo sebe vytvořila prostředí, aby se tu každý cítil dobře a to se mi myslím povedlo. 
V roce 1995 (kdy stále chyběly učební pomůcky) jsme s kolektivem natočili dva programy, tehdy na VHS "TEORIE JÍZDY" a "NAUKA O KONSTRUKCI A ÚDRŽBĚ VOZIDLA". Kazety se začaly prodávat po celé republice, sklidily velký úspěch a používají se s oblibou do dnes při výukách. 
Po celou dobu existence jsme připravili tisíce, myslím si, dobrých řidičů (úspěšnost u závěrečných zkoušek je 88%).
Krásný pocit mám, že jsme připravili celé rodiny, od babiček a dědů až po jejich vnoučata. Bývalí žáci se velmi rádi vrací a povídáme si, co se jim přihodilo na silnici při řízení vozidla.
Jsem členkou Asociace autoškol ČR, tudíž se účastním vzdělávacích programů a seminářů Ministerstva dopravy.
Provádím školení řidičů referentských vozidel a to nejenom v Děčíně a mám výborné reference. 
Školení: ČEZ - Severočeský kraj, FEROX, SILIKE (dříve KERAMIKA), ARMEX, TRUSTAV, Městská policie Děčín, Úřad práce Děčín, Finanční úřad Děčín, Nemocnice Děčín, Dětský domov Česká Kamenice, Pozemkový fond v Děčíně, Plavební správa v Děčíně, Elektroinstala Jílové a spousta dalších větších i menších firem a podniků. 
Přeji si, abyste si vybrali právě moji autoškolu, máte garanci že budete odcházet spokojeni a dobře připraveni pro život za volantem. 
A na závěr - upřímně myšlená rada - nevybírejte si autoškolu podle peněz! Nízká cena mluví o tom, že něco není v pořádku a někde budete kráceni. Jde přece nejenom o Váš život. Nízké ceny hledejte v potravinách, elektronice atd., ale určitě NE v kurzech autoškoly!!!

Jsme tu jenom pro Vás

Irena Kerberová